Tuulekala trollingule 2021 registreerunud

 

Tasumise info seisuga 27. mai 14:30 

Jrk

nr

Võistkonna nimi Võistlejate nimed Paadi pardanumber Osalejaid  Tasumine

1

Peipsi ahven Kaupo Kaasik
Lauri Meimre
Võistleja 3
  3 60.- OK 

2

Võrgutaja Margus Taada
Deivid Luik
Kristjan Ahven
VLV-958 3 60.- OK 
3 Silk Rando Laiva
Võistleja 1
Võistleja 2
VLV-495 3 60.- OK 
4 Kootsaare Jürgen Pik
Erika Pik
Ahti Järve
PSA-211 3 60.- OK 
5 Klemmid Argo Aavik
Helver Hõbemägi
Anna-Liisa Luidre
  3 60.- OK 
6 Hiiu West Joonas Kiisler
Toomas Kiisler
Võistleja 3
VLS-999 3 60.- OK 
7 Märjamaa haugikütid Sander Klaus
Ando Laine
Rain Elfenbein
Raido Klaus
Ralf Elfenbein
  5 100.- OK 
8 Hiiumaalekalale.ee Marek Võsa
Martti Võsa
Ainar Estra
Kevin Sepp
 VLO-677 4 80.- OK 
9 Poseidon Kristiin Kuum
Kaspar Lusmägi
Taavi Maalman
   3 60.- OK
10 Vormsi Üks Mart Mere
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistleja 3
 VLM-258 4 80.- OK 
11 VANAKOOLIMEHED Mart Mäll
Marcus Mäll
Erlend Printzhal
Andres Lemmik
 VLM-491  4 80.- OK 
12 Viirastus Artur Kummer
Klaus Treimann
Võistleja 2
  3 60.- OK
13 Nullplussüks Allar Jõõts
Andrus Kersten
Teet Jõõts
Janar Vettik
 VLN-476  4 80.- OK 
14 Wannabikalurid Jarko Pähn
Petrik Pilpak
Mark-Morten Tammeveski
  3 60.- OK 
15 Vahemetsa tiim

Viljar Linamäe
Peedu Koppel
Margus Koppel
William Vaiknurm (noorkalur)

 VLO-049  4  60.- OK
16 Landilohistajad Andi Paomees
Endrik Toompuu
Veiko Tasa
   3 60.- OK 
17 Koslapesa Virko Martin
Liana Vaino
Lisety Martin
Martha Martin Noorkalur
 VKA - 828  4 60.- OK 
18 Konksuonu tiim Allan Laur
Kalvi Silde
Võistleja2
812 VLO 3  60.- OK
19 Kalastus- ja paadipood Taavi Salumets
Marko Eensalu
Marko Bremann,
Khetele Raap
  4 sponsor 
20 BUMMEL Erkki Jõemägi
Maris Linde 
VLR-044 2  40.- OK
21 Jausa MägiEestlased Meelis Adler
Jaanus Adler
Erkki Oppe
VLV-041 3 60.- OK 
22 Täitsa Savi Veiko Oravas
Võistleja 1
Võistleja 2
võistleja 3
VLU-450 4 80.- OK 
23 O-rühm Indrek Oopkaup
Andres Oopkaup
Andreas Oopkaup (noorkalur)
Rein Annusver
  4 60.-  OK
24 AlgajaÕnn Andres Abro
Andres Abro jun
Kulno Taelma
Mart Kink
  4 80.- OK 
25 TTA Tiit Estermaa
Tajo Tõemets
Ahti Paloson
 VLS-637 40.-  
26 Vissud Indrek Varblane
Urmet Maivel
  2 40.- OK 
27 Piltnikud Toomas Kengsepp
Pääro Metsand
  40.- OK 
28 Kapten Priit Priit Oja
Tarmo Tammemäe
Urmet Arm
Raigo Lehispuu
  4  80.- OK
29 Deemonid  Sergei Rebane
Ilmar Sepp
Ivor Helk
  3 60.- OK 
30 Meelelahutajad Vahur Hänilane
Üllar Hänilane
Janno Hänilane
  3 60.- OK
31 Traalmeistrid Allan Mäll
Võistleja 1
Võistleja 2
 MMA-093 3 60.- OK
32 Sumbamehed Janno Enni
Margus Kaldmaa
Mihkel Ital
 VLC 834 3 60.- OK 
33 Forklift Kalle Lember
Alois Tammearu
Vallo Verpson
 VLA-649 3 60.- OK 
34 Pilliroog Andres Nurs
Võistleja 1
võistleja 2
võistleja 3
  4 80.- OK 
35 Emakalur Tarmo Leedis
Võistleja 2
Võistleja 3
Võistleja 4 (noorkalur)
  4  60.- OK
36 Vihmauss & Co Andrus Kail
Romet Kommusaar
Võistleja 3
  3 60.- OK 
37 Dunkel Patrik Madar
Raigo Rohumets
Irene Madar
  60.- OK 
38 Faster 495 Marco Sveters
Ergo Peil,
Kaido Kivimägi
 VLR-449 3 60.- OK 
39 Serial Fish Killer Ardi Eilart
Heiko Anger
Veiko Saar
 VLV 893  3 60.- OK 
40 Nurstex Agur Nurs
võistleja 2
võistleja 3
võistleja 4
  sponsor 
41 OPM Team

Arvi Kuppart
võistleja 2
võistleja 3

  3 sponsor 
42 Aisa punt

Urmas Rahnel
Olev Haidak

  2 sponsor
43 Seene

Enn Kunila
Võistleja 2
Võistleja 3

  3 sponsor
44 Haininad

Martin Vähejaus
Kristjan Urvet
Märt Tikan
Kristjan Roots

 VKA-765 4 80.- OK 
45 JFC

Jaanus Jakobson
Raigo Padar
Andrus Käpp
Martin Meier
Ivo Sööt

  5 100.- OK 
46 Wild

Viljar Metsik
Agur Fuchs
Henri Jaska
Võistleja 4

  4 80.- OK 
47 Nael

Meelis Mõttus
Grigori Rak
Rein Maasing
Rasmus Eesmaa

  4 80.- OK 
48

Alexela Salmon-Trolling Team Estonia

Neeme Tammis
Erik Normak
Reigo Ahven
Võistleja 4

  4 40.- 
49

Nii Sama Ei Jama

Jaanis Luige
Tiit Järvemets
Margus Luige
Elvo Nigol

  4 80.- OK
50

Väike Tom

Margo Hendrikson
Merle Hendrikson
Thomas Puhk
Priit Voksepp

  4 80.- OK 
51

M klubi

Monre Mäerand
Võistleja 1
Võistleja 2
Võistelja 3

  4 80.- OK 
52

Keila kalamehed

Priit Estermaa
Marten Estermaa (noorkalur)
Võistleja 3

  3 40.- OK 
53

Peipsi Team

Viktor Gussev
Võistleja 1
Võistleja 2

  3 60.- OK 
54

Tirp

Eero Mõtlik
Tiit Tallo
Madis Savisto

  3 60.- OK 
55

Naiskad

Kertu Rappu
Elle Kaugesalu
Aili Kaugesalu
Annabritt Kaugesalu noorkalur

  4 60.- OK 
56

Vaiksed

Siim Vaikne
Sander Vaikne
Oliver Vaikne

  3 60.- OK 
57

Ruulid

Heino Ruul
Ardo Ruul
Armin Ruul

  3 60.- OK 
58

Nokakala

Andres Taukar
võistleja 1
võistleja 2
võistleja 3
võistleja 4

  5 100.- OK 
59

Volli

Mait Põllu
Võistleja 2
Võistleja 3

  3 60.- OK 
60

Merehaiged

Asko Mõis
Võistleja 1
võistleja 2

  3 60.- OK 
61

Holmid

Sven Holm
Priit Holm

  2  40.- OK
62

Lainemurdja

Üllar Viljat
Kaur Männik
Siim Sau

  3  60.- OK
63

Paadialused

Marko Sepp
Hardy Hink
Tarmo Sepp

  3  60.- OK
64

UMS

Urmas Uusneem
Rudolf Uusneem
Aleksander Uusneem
Daniel Keiba
Arne Uusneem

  5 80.- 
65

Mulgid

Kaido Kala
Heini Hulkko

  2 40.- OK 
66

Väike kalur

Hannes Soonsein
Marek Mägiste
Toomas Abel
Janno Leomar

  4 80.- OK 
67

TAAT

Taivo Tonka
Andres Vaide
Arvi Paaver
Tõnu Mets

  4 80.- OK 
68

Peipsi Torm

Remo Raugme
Toomas Voolaid
Võistleja 3
Võstleja 4

  4 80.- OK 
69

Kriegsmarine

Margus Ventsel
Alari Altjõe

  2 40- OK 
70

Team Flot

Tarmo Ink
Toomas Aru
Andrus Käbi

  3 60.- OK
71

Lestnevi vennad

Meelis Ventsel
Margus Ventsel

  2  
72

Tuulepoisid

Alo Kontkar
Taavi Villers
Aimar Allikalt

  3 60.- OK 
73

Belone

Meelis Mägi
Toomas Sinilaid
Robin Mägi noorkalur
Võistleja 2

  4 60.- OK 
74

Regael Haapsalu

Karl Raatpalu
Evelin Remmel
Karmel Üksvärav
Mihkel Oja

  4 80.- OK 
Kokku 248